Otwarty nabór eventów na Festiwal Równe Prawa do Miłości

post-03

Rusza otwarty nabór na wydarzenia w ramach XI edycji Festiwalu Równe Prawa do Miłości. Jeżeli chcesz, żeby inicjatywa Twoja lub Twojej organizacji znalazła się w programie imprezy, wypełnij formularz zgłoszeniowy do końca roku.

post-03

Festiwal Równe Prawa do Miłości stanowi alternatywę dla mainstreamowych akcji okołowalentynkowych, docierając do odbiorców o różnorodnych preferencjach i potrzebach. Jest to także jedna z największych i najstarszych imprez kulturalno-edukacyjnych o charakterze równościowym w Warszawie. Organizowana przez Stowarzyszenie bez!miar stała się na przestrzeni 10 lat symbolem nowoczesnej sztuki, która nie wpisuje się w popkulturowe wzorce.

Czerpiąc inspiracje z nowojorskich teatrów, londyńskich galerii oraz berlińskich scen klubowych, wydarzenia rokrocznie przyciągają setki gości z kraju i zagranicy oczekujących otwartości oraz szczerego podejścia do tematu miłości międzyludzkiej. Każdej edycji towarzyszy motyw przewodni, który determinuje program i komunikację festiwalu. Motywem przewodnim nadchodzącej, jedenastej odsłony Festiwalu Równe Prawa do Miłości będzie performatyka płci w sztuce i życiu codziennym. Innymi słowy – w roli głównej: gender.

Zapraszamy organizatorów wydarzeń, instytucje kultury, organizacje pozarządowe, grupy nieformalne oraz prywatne osoby do realizacji inicjatyw własnych w ramach programu nadchodzącej imprezy. Komitet festiwalowy zapewnia wsparcie merytoryczne, medialne, logistyczne, lokalowe i sprzętowe zgłaszanych wydarzeń. Prosimy pamiętać jednak, że nadsyłane propozycje powinny:

a) odbyć się na terenie aglomeracji warszawskiej w dniach od 10 do 19 lutego 2017 r.
b) nawiązywać do motywu przewodniego festiwalu, jakim jest „performatywność płci w sztuce i życiu codziennym”
c) być skierowane do osób LGBT+
d) zachować wysoki poziom merytoryczny

Zgłoszenia należy nadsyłać do końca roku za pośrednictwem poniższego formularza (link) lub mailowo na adres: kontakt@bezmiar.org.pl. Można nadesłać więcej jak jedną propozycję. W przypadku zgłaszania wydarzeń mailowo, prosimy o odpowiedź w treści wiadomości na poniższe pytania:

  1. Podaj swoje imię i nazwisko
  2. Podaj swój adres mailowy
  3. Podaj swój numer telefonu
  4. Czy reprezentujesz organizację/grupę? (jeśli tak, to jaką)
  5. Podaj nazwę zgłaszanego wydarzenia
  6. Podaj datę i godzinę zgłaszanego wydarzenia (o ile informacja jest znana)
  7. Podaj miejsce zgłaszanego wydarzenia (o ile informacja jest znana)
  8. Opisz pokrótce zgłaszane wydarzenie
  9. Jaki sprzęt będzie potrzebny? (o ile informacja jest znana)
  10. Miejsce na Twoje pytania lub komentarze

Dziękujemy!

 

Podziel się wpisem z przyjaciółmi