Queerowe hasła poszukiwane!

post-02

Startuje konkurs na hasło przewodnie XI edycji Festiwalu Równe Prawa do Miłości, w którym można wygrać bilety do Teatru Powszechnego im. Zygmunta Hübnera oraz książki od Fundacji Feminoteka.

 

post-02

Zasady konkursu są niezwykle proste – wystarczy do 22 września br. wysłać na adres konkurs@bezmiar.org.pl od 1 do 3 propozycji na nowe hasło przewodnie Festiwalu Równe Prawa do Miłości. Hasło powinno wpisywać się w ogólny motyw nadchodzącej edycji festiwalu, który można opisać jako „performatyka płci w sztuce i życiu codziennym”.

– Hasło powinno być krótkie, chwytliwe i zrozumiałe dla innych. Wszelkie gry słowne są również mile widziane – radzi Patryk Śledziński, przewodniczący jury konkursowego, w którym zasiądą także przedstawiciel Teatru Powszechnego im. Zygmunta Hübnera oraz przedstawicielka Fundacji Feminoteka. Laureat lub laureatka konkursu może liczyć na „Bilet dla dwóch” (dedykowany parom jednopłciowym) na wybrany spektakl grany w Teatrze Powszechnym im. Zygmunta Hübnera do końca sezonu teatralnego 2016/2017 (zaproszenie nie dotyczy przedstawień premierowych, gościnnych i specjalnych) oraz dwie publikacje od Fundacji Feminoteka – „Teoria King Konga” aut. Virginie Despentes i „Patyk” aut. Hanny Samson.

Nadchodząca edycja Festiwalu Równe Prawa do Miłości będzie już jedenastą. Wcześniejszym odsłonom również towarzyszyły hasła przewodnie, np. „Kultura przenoszona drogą płciową”, „Na pełnym queerze!” czy „Z miłości do równości”. A jakim hasłem opatrzona będzie jedenasta edycja? Może właśnie Twoim! Nie zwlekaj, tylko wyślij swoją propozycję na adres: konkurs@bezmiar.org.pl

Regulamin konkursu

Podziel się wpisem z przyjaciółmi