Wracają warsztaty dragowe z boską Kim Lee

warsztaty_dragowe_z_Kim_Lee

Za siedmioma górami, za siedmioma lasami, a dokładnie w centrum Warszawy odbędzie się IV edycja niepowtarzalnych warsztatów dragowych. Tym razem inspiracją dla naszych metamorfoz staną się bajkowe królowe ze świata pełnego magii, czarów i podkładu. Warsztaty poprowadzi legendarna Kim Lee!

warsztaty_dragowe_z_Kim_Lee

Stowarzyszenie bez!miar po raz kolejny zadba, aby uczestniczki warsztatów zapadły nam w pamięć niczym księżniczki Disney’a. Dlatego poza finałowym występem przed publicznością na szczycie mrocznej wieży, każda królowa weźmie udział w magicznej sesji zdjęciowej! Będzie to pamiątka, która pozostanie jeszcze długo po zakończeniu ich miłościwego panowania. Zajęcia odbędą się 22 lipca o 19:00 w Blok Barze przy al. Jerozolimskich 57.

Królowe z bajek są przeważnie dubbingowane, lecz tym razem zobaczymy jak lipsyncują! Nie wszystko jednak można wyczarować bez odpowiednich eliksirów, dlatego też wprowadziliśmy składkę 25 PLN za udział w zajęciach. Zebrane środki zostaną przeznaczone na kosmetyki, części garderoby oraz eksponaty pod sesje zdjęciowe.

By wziąć udział w warsztatach, wystarczy do 20 lipca na adres: kontakt@bezmiar.org.pl wysłać kruka lub sowę z wiadomością o treści:

Dzień dobry,
Pragnę wziąć udział w warsztatach dragowych.
[Imię i nazwisko]
[nr telefonu]

Skopiujcie tę wiadomość, uzupełnijcie o swoje dane i wyślijcie do nas! To takie proste – magia!

Wydarzenie odbywa się w ramach VI edycji Magic Drag Queen Festival.

Podziel się wpisem z przyjaciółmi